Ağ Makarası, Bronz Döküm Makara

HakkımızdaHakkımızda

Sahip olduğumuz bilgi birikii ve deneyimlerimiz sayesinde, işlerinize artı değer kazandırarak gücünüze güç katıyor, işlerinizi kolaylaştırıyoruz..
ağ makarası

Döküm'de yılların tecribesi ile ağ makarası üretiyoruz.

Sektörde ismini güven ile söz ettiren firmamız ağ makarası alanında sizlere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, ağ makarası dökümünden montajına kadar tüm aşamalarda deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla hizmet vermektedir.

Ağ makarası teknenin motor gücü ve devir sayısına orantılı olacak şekilde olması göz önünde bulundurularak çekeceği yükün ağırlığına göre hidrolik basınç, pompa dönüşünün yönü ve devir sayısının yanında taşıyacağı ağırlığa göre montajı yapılan ve yapımı uzmanlık gerektiren bir üründür. Sipariş için bizimle iletişime geçin..

image
image

Uzmanlık ve Tecrübe

Uzmanlık gerektiren döküm işinde tecrübemizi deneyin.

image

Önce Memnuniyet!

Sizlerin geri dönüşleri ile ürünlerimizi geliştiriyoruz.

image

Kalite Garantisi

Ağ makarası ürün kalitemiz ile işinizi kolaylaştırıyoruz.

Hakkımızda

1980 yılından beri, bronz dökümünü gerçekleştiren Bronz Döküm Makara, balıkçı tekneleri için ağ makarası ürünlerini de bünyesinde son teknoloji ürünü olan indüksiyon ocaklarında savurma, kokil, kum döküm yöntemleriyle ürettiği ürünlerini, CNC tezgahlarında işlemektedir. 

Sektörde ismimizden güvenle söz ettirebilmek ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, dökümünden montajına kadar tüm aşamalarda, teknolojik yenilikler ışığında, özel laboratuar cihazları kullanarak ve tamamı alanında uzman, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

Firmamız bronz döküm ve bronz savurma döküm teknıklerı ıle kızıl bronzu,kalaybronzu,alüminyum bronz,bakır ve bakır alışımlı ürünlerin üretimini gerceklestirmektedır. Ayrıca kum döküm yöntemiyle lama,kare,dikdörtgen ve özel üretim alternatfleri ile yolluksuz döküm yapabilmektedir.

Ürün çeşitliliğimizi genişleterek, bugün; savunma ve otomotiv sanayisinde kullanılan özel parçalar, asansör, vinç, redüktör dişlileri, özel dişliler, sonsuz vidalar, iş makina grubu caterpiller, komatsu dişli ve burçlarını üretmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizle bugün olduğu gibi gelecekte de iş ortaklığımızın devamı için hizmette dürüstlük ve kalite anlayışına büyük önem veriyoruz, uygun fiyat, kaliteli üretim ve hassas işçilik, zamanında teslim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, öncelikli misyonlarımızdır.

Sohbete Başla
1
Bir sorum olacak!
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyim?